vita active

In stock
0.00
(0 reviews) Write a review
WM6048OZ
In stock
0.00
(0 reviews) Write a review
WM6048OZ
2850
+
vita active
In stock
0.00
(0 reviews) Write a review

Description

Furnizimi juaj me vitamina

• Përzierje e vlefshme e vitaminave dhe substancave bimore nga 21 koncentrate natyrale të frutave dhe perimeve

• Vitamina esenciale me vetëm një lugë çaji: B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, B12, D, E

• Efekte pozitive të gjera për trupin dhe shëndetin1

Vita Active Fruta të Kuqe Vitamina për të gjithë familjen – 100 % furnizim me vitamina vetëm me një lugë çaji. Një dietë e larmishme dhe e balancuar është një pjesë e rëndësishme e një mënyre jetese të shëndetshme. Sepse ne mund dhe duhet të marrim çdo ditë me ushqimin tonë një shumëllojshmëri të lëndëve ushqyesve, për të cilat trupi ynë ka nevojë. Për t'u furnizuar plotësisht në çdo kohë, marrja e Vita Active mund të japë një kontribut domethënës. Vita Active është një koncentrat me 21 lloje frutash dhe perimesh natyrore që shijon shumë dhe furnizon trupin me dhjetë vitamina esenciale: vitamina D dhe B6 kontribuojnë në funksionimin normal të sistemit imunitar, vitamina B12 ka një funksion në ndarjen e qelizave dhe vitamina B1 kontribuon në funksionimin normal të zemrës.

Përbërësit

Përbërësit: Koncentrat prej lëngut të disa frutave dhe perimeve (95 % përbëhet nga rrushi kuq, mollë, vishnje, fruta holunderi, manaferra, trëndafil i egër, luleshtrydhe, rubus idaeus, karrota, kulumria, borinca, ahornia, kumbulla, ribizla, hippophae rhamnoides, limon, pjeshkë, kajsi, mjedër, mana), sheqer nga rrushi, koncentrat domateje, emulgator (lekticinë farash luledielli), niacinë, vitaminë E, acid pantotenik, vitaminë B12, biotinë, vitaminë D, vitaminë B6, tiaminë, riboflavinë, acid folik.

Përdorimi

Doza e rekomanduar: një herë në ditë 5 ml gjatë ose pas vakteve. Ju mund ta përzieni Vita Active me ujë, me kos, ose me muslin. Rekomandohet konsumi për një periudhë afatgjatë.

Doza e dhënë dhe e rekomanduar ditore nuk duhet të tejkalohet. Suplementët ushqimorë nuk janë zëvendësues të një diete të larmishme dhe të ekuilibruar, e cila e kombinuar me një mënyrë jetese të shëndetshme është shumë e rëndësishme. Mbajeni produktin larg fëmijëve të vegjël.

Similar Products